Skip to main content
meble do mieszkania

Wnętrze, o jakim marzysz

Kiedy w końcu udaje się nam kupić własne mieszkanie, zaczynamy je urządzać ewidentnie pod swoim kątem. Wiadomo bowiem, ze jeśli mieszkamy w wynajmowanym lokum, to nie zawsze możemy sobie na wszystko pozwolić. Ale kiedy będziemy już mieć swoje własne cztery ściany, to hulaj dusza piekła nie ma – nic nie stoi na przeszkodzie aby wystrój wnętrz był taki, o jakim marzycie.

meble do mieszkaniaOczywiście, wiąże się to z określonymi kosztami, ponieważ właśnie wykończenie wnętrz  pochłania najwięcej funduszy z domowego budżetu. Ale naprawdę warto, ponieważ taki remont robi się raz na kilkanaście lat.

Porady przy urządzaniu mieszkania

Na co warto zwrócić uwagę, podczas urządzania mieszkania? Z pewnością na światło – jeśli bowiem mieszkanie jest z gatunku ciemnych, to za sprawą odpowiedniego doboru kolorów i mebli trzeba by je rozjaśnić. Więc raczej w grę nie wchodzą ciemne kolory, a wręcz przeciwnie – powinny panować jasne barwy. Jeśli chodzi o dobór mebli, to coraz częściej króluje styl minimalistyczny, czyli taki, gdzie mebli jest jak najmniej, w zasadzie jedynie te najbardziej potrzebne. Ale oczywiście nie jest to żaden wyznacznik – lubisz drewniane meble – masz święte prawo zainstalować je w swoim własnym mieszkaniu. A i warto także pamiętać o tym, że bardzo wiele czynią detale, czyli różnego rodzaju dodatki. Potrafią one rozjaśnić, ożywić wnętrze i dodać mu klasy i smaku.

One thought to “Wnętrze, o jakim marzysz”

  1. Dodałabym jeszcze jedną poradę, mianowicie jeśli jest taka opcja – zrób otwartą wyspę w kuchni. Trend, który nigdy nie wyjdzie z mody 😉

Komentarze są zamknięte.