Skip to main content
meble dla dziewczynek

Jakie meble dla dziewczynki?

Przyjęło się, że pokój dziewczynki powinien być utrzymany w różowej stylistyce… Hmm, cóż czasy się zmieniają i niekoniecznie nasza córka musi do kolejnego remontu pławić się w różu. Przede wszystkim wszystko zależy od wieku. Ustalmy, niemowlakowi jest doprawdy obojętne, w jakim kolorze będzie miał ściany w pokoju, bo jeszcze ich nawet nie rozpoznaje. Dlatego meblujmy i dekorujmy pokoje dla dziewczynek tak, aby za sprawą zmiany kilku dodatków stworzyć zupełnie nowe wnętrze, które z pewnością spodoba się naszej córeczce.

Zadbaj o kolory w pokoju dziecięcym

meble dla dziewczynekZ pewnością meble dla dziewczynek powinny być utrzymane w jasnej kolorystyce. W zależności od wieku, możemy zainwestować w miękkie pufy na podłodze zamiast krzeseł i biurka, należy szafki dopasować do wielkości dziecka, aby mogło sięgnąć po każdą zabawkę bez wzywania naszej pomocy.

Ostatnimi czasy naprawdę duża furorę wzbudzają naklejki na ściany. Dzięki nim, zwykła ściana może zamienić się w bajkową krainę, którą aktualnie zafascynowana jest dziewczynka. A wiadomo, że takie fascynacje zmieniają się z miesiąca na miesiąc, więc naklejki będą idealnym rozwiązaniem.